Jesteś tutaj:
  2. Osiągnięcia

Kształcimy z pasją, inspirujemy do sukcesów.”

Nasze osiągnięcia:

Certyfikat "Akademii Bezpiecznego Puchatka"

Uczniowie klasy I a brali udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym "Akademia Bezpiecznego Puchatka". Aktywnie uczestniczyli w zajęciach z zakresu bezpieczeństwa oraz w Ogólnopolskim Teście Bezpieczeństwa.

Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Języka Angielskiego”

Wśród uczniów,  którzy przystąpili do konkursu ,sześć osób zajęło miejsca w pierwszej dwudziestce najlepszych uczniów  w Polsce.

Projekt „List do Królowej Elżbiety II”

Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Katowicach , zachęceni przez nauczycielkę języka angielskiego napisali list do królowej Elżbiety II.

Projekt „List do Królowej Elżbiety II” w niezwykły sposób pozwolił uczniom poznać bliżej postać Królowej Brytyjskiej, jej biografię, zwyczaje...

I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytacji " Morawa 2023".

Uczennica klasy III  Zuzia M. zdobyła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytacji " Morawa 2023".