Konkurs "W wyobraźni – oczywiście. 2021. Moja podróż z pilotem Pirxem"

Gratulujemy zwycięzcom Wojewódzkiego Konkursu "W wyobraźni oczywiście. 2021. Moja podróż z pilotem Pirxem" zorganizowanego z okazji setnej rocznicy urodzin Stanisława Lema.

Klasy I - III:

I MIEJSCE:
Tymon Kończak - Szkoła Podstawowa nr 27 w Rudzie Śląskiej

II MIEJSCE:
Iga Cholewka - Pałac Młodzieży w Katowicach

III MIEJSCE:
Ewa Derkowska - Szkoła Podstawowa nr 37 w Katowicach

Wyróżnienia:
Tomasz Danek - Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Sosnowcu
Weronika Grzyb - Pałac Młodzieży w Katowicach
Patryk Jagoda - Szkoła Podstawowa nr 15 w Jaworznie

Klasy IV - VIII:

I MIEJSCE:
Jakub Dworaczek - ZSP nr 4 w Katowicach

II MIEJSCE:
Jan Marcol - Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Skrzyszowie

III MIEJSCE:
Martyna Wróbel - ZSP nr 9 w Katowicach

Katowice, 8 listopada 2021r.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 13 im. św. Barbary w ZSP 4 w Katowicach, Kierownik Miejskiej Biblioteki Publicznej w Katowicach. Filii nr 16 oraz organizatorzy Wojewódzkiego Konkursu

W wyobraźni – oczywiście. 2021. Moja podróż z pilotem Pirxem

serdecznie zapraszają uczniów klas I – VIII szkół podstawowych do udziału w konkursie, którego celem jest inspirowanie do twórczości artystycznej oraz promowanie dorobku prozatorskiego Stanisława Lema – pisarza, myśliciela i futurologa – z okazji 100. rocznicy jego urodzin. Zachęcamy do kreatywnych działań literackich i plastycznych, nad którymi Honorowy Patronat objął Dyrektor Planetarium i Obserwatorium Astronomicznego im. Mikołaja Kopernika w Chorzowie.

Regulamin konkursu, formularz zgłoszeniowy, klauzula informacyjna i cytaty są dostępne na stronie ZSP 4 w Katowicach w plikach do pobrania.

Na prace czekamy do 31 stycznia 2022 r