Dzienniczek elektroniczny

Informacje o zakładaniu konta bądź

odzyskiwaniu dostępu

do dzienniczka elektronicznego VULCAN

Adres strony dzienniczka https://uonetplus.vulcan.net.pl/katowice/

Po kliknięciu zaloguj, masz:

- stronę do logowania,

- zakładania konta,

- przywracania dostępu (w przypadku gdy zapomnisz Hasło),

- zmiany hasła

Pierwszą rzeczą jaką potrzebujesz zrobić to podanie maila wychowawcy klasy aby wpisał do systemu, jeśli mail już był podany i wpisany do systemu to wystarczy założyć konto:

Proszę kliknąć załóż konto, wpisz maila podanego wychowawcy, zaznacz nie jestem robotem i kliknij wyślij wiadomość, odbierz pocztę, sprawdź SPAM jak mail nie dochodzi. W mailu jest link do nadania hasła, po wpisaniu dwukrotnym hasła, zaznaczeniu nie jestem robotem, kliknij ustaw nowe hasło. Wyświetli się informacja o zatwierdzeniu, można zamknąć stronę.

Można się zalogować na stronie https://uonetplus.vulcan.net.pl/katowice/ przy pomocy swojego maila i hasła

Rodzicu nie podawaj swoich danych do logowania swojemu dziecku, jeśli dziecko ma korzystać ze z dzienniczka elektronicznego to podaj maila dziecka wychowawcy. Twoje konto ma prawo do usprawiedliwiania nieobecności a konto ucznia ma ograniczone prawa.

W obecnym roku szkolnym dzienniczek elektroniczny jest dodatkiem w fazie testów i wdrażania przez co mogą wystąpić opóźnienia w wpisywaniu ocen i frekwencji. Decyzje o usprawiedliwianiu w dzienniczku elektronicznym nieobecności ucznia przez rodzica podejmuje wychowawca klasy.

Jesli rodzić chce aby dziecko miało dostęp do swojego dzinniczka to proszę to wysłanie maila do wychowawcy z informacją i mailem dziecka.

Kontakt do wychowawcy klasy to:

imie.nazwisko@zsp4.katowice.pl

Imie.nazwisko to Imię i Nazwisko wychowawcy klasy twojego dziecka.

Jest możliwy dostęp ze smartfona: aplikacja na android i ios do znalezienia w sklepach google play i appstore. Po instalacji rejestracja urządzenia odbywa sie przez komputer w zakładce dostęp zdalny.

W przypadku problemów proszę sie kontaktować z wychowawcą klasy !